Sinan Bolat is voorgesteld als de nieuwe doelman van
Club Brugge. De Turkse Belg moet Mathew Ryan doen vergeten. Het is echter nog niet duidelijk wanneer hij zijn debuut kan maken voor de Bruggelingen.
Club Brugge maakte zijn selectie bekend voor de seizoensopener van vrijdagavond in Sint-Truiden. Daar staat Bolats naam bij, zij het onder voorbehoud. Club maakte een selectie van 21 spelers bekend op de clubwebsite. Daarbij 3 doelmannen: Sebastien Bruzzese, Jens Teunckens en dus onder voorbehoud Sinan Bolat.
Voorts ontbreekt die andere nieuwkomer Hans Vanaken. Hij liep bij Sporting Lokeren immers tegen een schorsing aan en moet de eerste competitiewedstrijd van in de tribune bekijken. Nog een nieuwkomer, Dion Cools, werd wel opgenomen door coach Michel Preud'homme.