Imoh Ezekiel is eindelijk van RSC
Anderlecht. De
transfer liep wat vertraging op door festiviteiten in Qatar, maar uiteindelijk is de deal rond. Ezekiel komt voor één seizoen terug naar België. De manier waarop de media omhing met zijn transfer, vindt hij niet zo gepast.
Voor de camera's van Anderlecht wil hij het één en het ander verduidelijk over het financiële. "Ik heb niet voor het grote geld gekozen, want dan zou ik nu in de Russische of Portugese competitie zitten, waar ze ook naar mijn diensten hengelden. Op financieel vlak zou ik ook graag nog iets ophelderen. Ik heb in de media de meest waanzinnige cijfers zien passeren: mijn huurprijs, mijn salaris, ach..."
Voor de camera's van Anderlecht haalde hij uit naar de kranten. "Ik begrijp dat kranten moeten verkopen, maar ik heb toch regelmatig de wenkbrauwen moeten fronsen. Maar goed. Ik maak dus geenszins de keuze voor het geld door bij Anderlecht te tekenen. Ik verlies er, in vergelijking met mijn Qatarees contract, zelfs bij."
LEES OOK:
'Sibierski drukt stempel: Anderlecht breekt alle records'