In Australië speelden Manchester City en AS Roma dinsdagmiddag een oefenpot. Het werd 2-2 in dit duel van de Champions Cup, waarna City de beste bleek in de strafschoppenserie. Zo leidde de penaltymisser van Seydou Keita tot de zege van de Engelse grootmacht.
Op de bovenstaande foto valt te zien dat Vincent Kompany aan de match begon. De Rode Duivel vormde een duo met ex-Standard-speler Eliaquim Mangala en na de pauze mocht ook Jason Denayer opdraven.
Dat kan een heel goed teken zijn voor Denayer, die een sterke uitleenbeurt kende bij Celtic Glasgow. Ook Radja Nainggolan kwam in actie. Hij mocht bij Roma aan de rust invallen en trof raak in de strafschoppenserie. De andere Belgen namen geen penalty.
LEES OOK:
‘Fofana zorgt voor onrust bij Lyon: entourage zet druk’