Axel Witsel speelt voorlopig nog altijd bij Zenit Sint-Petersburg. Hij had eerder contact met AC Milan, maar die overstap ging vooralsnog niet door. Ook Chelsea had interesse, maar ook dat werd nog niet concreet. Nu zou Witsel terug contact hebben gehad met een mogelijk nieuwe werkgever.
Italiaanse media melden dat AC Milan zelf contact heeft gezocht met Witsel. De Rode Duivel zou tijd krijgen tot begin augustus om voor zichzelf uit te maken of hij wil overstappen naar Italië. Zenit zou zijn waarde schatten op 35 miljoen euro. Milan zou met Roberto Soriano van Sampdoria een goedkoper alternatief achter de hand houden.
De
Rossoneri zouden eventueel de International Champions Cup, met matchen tegen Inter en Real Madrid, afwachten om zo te zien of een extra kracht op het middenveld van primordiaal belang is. Een goede verdediger zou de voorkeur krijgen op versterking voor het middenveld.
LEES OOK:
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'