Met nog twee weken voor aanvang van de competitiestart volgen de oefenwedstrijden mekaar in sneltempo op. Dinsdagavond speelden ook Lierse en Westerlo tegen elkaar. Lierse trok aan het langste eind en won met 1-0.
Harm van Veldhoven pakte vorig seizoen tijdens het jaar over van de Nederlander Dennis van Wijk en hield Westerlo in Eerste Klasse. Geen opmerkelijke prestatie want het waren vooral de concurrenten die met de punten morsten waardoor Westerlo al bij al makkelijk overeind bleef. Lierse daarentegen stond heel het jaar achteraan, maar kwam nog dicht bij de redding. Play Off III werd van Cercle Brugge gewonnen, maar in de eindronde was er geen kruit gewassen tegen OH Leuven. Lierse mag zich nu een jaar herbronnen in de
Tweede klasse.
In de oefenpot tegen Westerlo boekte Lierse zijn vierde opeenvolgende zege in de voorbereiding. Een doelpunt in de eerste minuut van Charles Ankomah volstond voor de overwinning.
LEES OOK:
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig