Cercle Brugge maakte woensdag een goede indruk tegen vierdeklasser SK Eernegem. De vereniging haalde het met 0-5 en trainer Frederik Vanderbiest klonk nadien tevreden over de oefenduels. "We geven weinig weg, dat is belangrijk, maar gezien de tegenstand konden we ook ver van ons doel af verdedigen", tekent
Het Laatste Nieuws op.
"In de komende oefenduels met OHL en KV Kortrijk zullen we zeker geregeld 15 meter meer naar achteren moeten verdedigen. We zullen dan zien hoe het loopt, maar nu vormen we alvast een goed blok", aldus Vanderbiest, die Cercle 13 keer zag scoren op 3 oefenmatchen. "Vooral het feit dat we zoveel kansen krijgen, doet me plezier."
"Na tien dagen zitten we wel op schema. We hebben een flink aantal nieuwe jongens, die zich nog moeten inwerken, maar ik beschouw ook Jilke Deconinck en Sam Valcke als halve nieuwe aanwinsten. Wat me vooral beviel, is dat de gretigheid groot was. Ook al hadden we ook woensdag twee uur in de namiddag getraind, voorafgaand aan die avondmatch."
LEES OOK:
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?