Genk zit met de handen in het haar. Nadat eerst Kara Mbodj een tijdje langer wegbleef dan was afgesproken, is er nu een tweede probleem in de maak. Tijdens de oefenwedstrijd in Geel was er geen spoor van Ngongca Anele. Ook op de training bleef de Zuid-Afrikaan afwezig.
Is er een zaak Anele in de maak? Zo lijkt het wel.
Het Belang van Limburg meent dat er een kink in de kabel is tussen de speler en de club. Anele stuurde zijn kat naar de oefenwedstrijd tegen Geel op woensdag en donderdag was hij niet op training. Ook in het dagelijkse blessurenieuws was er geen sprake van de verdediger. Aangezien de entourage van de speler en de club niet willen praten, is het wel moeilijk om na te gaan wat er precies aan de hand is.
Normaal had Anele woensdag moeten spelen tegen Geel. Bij Genk waren ze dan ook niet gelukkig dat de speler er niet was en beschouwden ze zijn afwezigheid als onwettig. Vandaag wordt meer duidelijkheid verwacht.