Wie zal dit seizoen de nummer één worden bij KV Mechelen? Colin Coosemans? Of toch maar Jean-François Gillet? Het belooft alvast een spannende strijd te worden tussen twee uitstekende doelmannen. Toch heeft Gillet geen voordeel omdat hij Olivier Renard kent.
"Uiteraard heeft niemand garanties gekregen, het is de coach die straks beslist. Gillet wordt een zware concurrent voor Coosemans, maar Colin is ook een uitstekende keeper. Het wordt een heel mooie strijd met sowieso één winnaar: KV Mechelen", begint Renard z'n verhaal aan
Het Nieuwsblad.
"We beschikken nu over een van de beste keepersgildes van het land. Met ook nog de 17-jarige Anthony Swolfs niet te vergeten. Hij zal heel veel van Jean-François kunnen leren. Zeker van diens mentaliteit. Het is een echte topkerel, zo iemand vind je niet zomaar. En denk maar niet dat hij voor het geld naar hier komt. Hij heeft er gewoon heel veel zin in."
LEES OOK:
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote