AA Gent hoopt ook aankomend seizoen weer mee te kunnen strijden voor de titel in de
Jupiler Pro League. Hein Vanhaezebrouck zal vanaf dit seizoen wel de hulp krijgen van Rudi Cossey in plaats van Peter Balette. Cossey vindt het jammer dat Roger Lambrecht zo gereageerd heeft op z'n overstap.
"Ik kan begrijpen dat Roger Lambrecht teleurgesteld is, maar zijn reactie begrijp ik dan weer niet. Ik snap niet dat hij mijn keuze niet aanvaardt, en het doet me vooral pijn dat ik geen enkel bedankje gekregen heb terwijl ik al die jaren alles gegeven heb voor Lokeren. Eerst als speler en later als trainer heb ik altijd het maximum gedaan", klinkt het bij Cossey in
Sport/Voetbalmagazine.
"Dat AA Gent een rivaal uit de regio is, speelt uiteraard een rol, maar ik was toch liever vertrokken in een andere sfeer. Ondertussen hebben we geen contact meer gehad. Misschien zetten we ons nog wel eens aan tafel, maar voorlopig is het allemaal te vers."
LEES OOK:
Club-fans fronsen wenkbrauwen: Gent haalt slag thuis na rood Cissé