Manchester United-manager Sir Alex Ferguson was zaterdagavond aandachtig toeschouwer van het duel tussen Olympique Lyon en Lille (2-1). Volgens
Sky Sports kwam de oefenmeester voor Lille-revelatie Eden Hazard. De 21-jarige Rode Duivel wordt al tijden gevolgd door diverse clubs.
Op Franse tv-beelden was te zien dat Ferguson op de tribune zat in Lyon. Volgens het Engelse medium was de United-manager er om Hazard van dichtbij te bekijken. Hazard wist niet dat Ferguson aanwezig was: "Nee, ik wist niet dat hij op de tribune zat", zo zei de jongeling na afloop.
Hazard, die werd uitgeroepen tot Speler van het Jaar in Frankrijk, liet eerder al weten graag de overstap naar Engeland te maken. Ook Arsenal en Tottenham Hotspur zouden zeer geïnteresseerd zijn in de buitenspeler. Hazard heeft nog wel een contract tot medio 2016 bij Lille.
De in La Louvière geboren speler komt sinds 2005 uit voor Lille. De Franse topclub plukte hem toen weg uit de jeugd van AFC Tubize. Tot dusver speelde hij al 136 competitieduels voor Lille waarin hij 26 keer scoorde.
LEES OOK:
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'