Jan Vertonghen vervolgt zijn loopbaan wellicht bij Arsenal. De 24-jarige verdediger van Ajax was afgelopen week in Londen om het Champions League-duel tussen Arsenal en AC Milan (3-0) te bekijken. Volgens
The Sunday Mirror wil Arsenal nu snel handelen om Vertonghen aan te trekken. Newcastle United en Tottenham Hotspur werden ook al aan de Belg gelinkt.
Vertonghen was samen met ploeggenoot Siem de Jong aanwezig in Londen om het duel te bekijken. De centrale verdediger ontmoette onder meer zijn landgenoot- en collega-international Thomas Vermaelen, waarmee Vertonghen bij Ajax al speelde. Volgens het Engelse medium was Vertonghen onder de indruk van Arsenal. Of hij door Arsenal was uitgenodigd is onbekend.
Vertonghen heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2013. De verdediger wil zijn contract niet verlengen en wil Ajax nog wat geld verdienen, dan zal Vertonghen verkocht moeten worden aankomende zomer. De Amsterdammers willen zo'n twaalf miljoen euro voor Vertonghen. De verdediger speelde tot dusver 145 competitieduels voor Ajax. In het seizoen 2006/2007 werd hij nog even verhuurd aan RKC Waalwijk. Voor die club speelde hij twaalf competitieduels.
LEES OOK:
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'