Borussia Mönchengladbach wil er alles aan doen om succestrainer Lucien Favre voor de club te behouden. De oefenmeester kan zijn contract bij de nummer drie van de Bundesliga met drie seizoenen verlengen. Gladbach heeft Favre dertig miljoen euro beloofd om de selectie komende zomer te versterken.
Mocht Favre er in slagen om zich met Gladbach te plaatsen voor de Champions League, dan kan het bedrag dat komende zomer mag worden geïnvesteerd verder oplopen. De tacticus zou in de belangstelling staan van Bayern München, waar trainer Jupp Heynckes onder druk staat na een serie tegenvallende resultaten.
Overigens moet de selectie van Gladbach na dit seizoen flink aan kwaliteit inleveren. Sterspeler Marco Reus (foto) heeft al een contract getekend bij Borussia Dortmund, terwijl ook Roman Neustädter en Dante komende zomer andere oorden opzoeken.