Ook Romelu Lukaku amuseert zich goed tijdens de stages met de Rode Duivels. De sterke spits van Everton speelde een degelijke tweede seizoenshelft en heeft flink wat vertrouwen. "Ik denk dat ik overal kan en wil spelen", klonk het.
Lukaku veranderde onlangs van manager en dat doet de speculaties omtrent een transfer enkel toenemen. "Ik vond dat het tijd was voor iets anders en speel goed sinds ik een nieuwe manager heb. Ik focus mij op het sportieve en hij doet de rest. We zien dan wel wat er gebeurt", zei hij aan Sporza.
Onder andere Italiaans kampioen en Champions League-finalist Juventus toonde al interesse. "Elke voetballer vindt het fijn dat er interesse is. Je moet wel focussen op jezelf en als het moment er is, de beslissing nemen die het beste is voor je carrière. Ik denk dat ik overal kan en wil spelen. Het is mijn grote uitdaging om te tonen dat ik overal kan scoren", is hij ambitieus.
Ondertussen wordt er hard gewerkt in Bordeaux: