Arsenal zorgde dinsdagavond bijna voor een heuse stunt in de Champions League. In het eigen Emirates Stadium wonnen de
Gunners met 3-0 van het Italiaanse AC Milan. De
Rossoneri hadden echter de heenwedstrijd met 4-0 gewonnen, waardoor Arsenal is uitgeschakeld. Toch is verdediger Thomas Vermaelen hoopvol naar volgend seizoen toe. "Als we spelen zoals tegen Milan, halen we ook volgend seizoen het kampioenenbal", zegt hij op de website van de
Gunners.
Arsenal staat er momenteel, na de recente zes op zes in de toppers tegen Tottenham en Liverpool, het beste voor in de Premier League met het oog op het laatste Champions League-ticket. De
Gunners bekleden de vierde stek met 49 punten, dat zijn er drie meer dan eerste achtervolger Chelsea. Ook Newcastle United en Liverpool strijden nog mee voor het laatste ticket voor het kampioenenbal.
"Het is heel belangrijk dat we ons plaatsen, want Arsenal is een club die thuishoort in de Champions League", zegt Rode Duivel Vermaelen. "We moeten ons de komende wedstrijden zien te handhaven in de top vier. Maar na onze manier van spelen in de eerste helft tegen Milan, ben ik vol vertrouwen."
Maandag ontvangt Arsenal in eigen huis een concurrent in de strijd om het laatste Champions League-ticket, dan komt Newcastle op bezoek. Als Arsenal zich weet te plaatsen voor het kampioenenbal, zou dat al voor de vijftiende keer op rij zijn.
LEES OOK:
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany