De Play-Offs lopen ten einde en de kaarten zijn dan ook bijna geschud. Toch belooft het nog erg spannend te worden. AA Gent kan in de volgende wedstrijd kampioen worden tegen Standard, maar dan moeten ze wel winnen. Voor RSC
Anderlecht en
Club Brugge ziet het er niet goed uit. Ze hadden te veel spelers die niet in vorm waren. VoetbalNieuws maakte een overzicht van het absolute flopelftal van Play-Off I.
In doel kiezen we voor Mathew Ryan. Hij was enkele keren heel belangrijk, maar wou het ook te vaak té graag forceren. Zo kwam hij bijvoorbeeld heel goed weg tegen RSC Anderlecht toen Praet naast een open doel trapte. De achterlijn wordt vervolledigd door De Bock, Duarte en N’Ganga. Ze presteren allemaal onder hun norm.
Dat kan ook gezegd worden van Dendoncker, Praet, Refaelov en N’Sakala. Praet heeft de pech dat hij nog niet top is na z’n blessure, voor een jongeling als Dendoncker is het niet abnormaal dat hij een terugval krijgt. Ook Refaelov heeft de laatste weken enorm veel energie verbruikt. Vooraan kiezen we voor José Izquierdo, die maar zelden z’n vorm haalde in de Play-Offs, net als De Sutter en Santini.
.jpg)
LEES OOK:
Anderlecht-publiek kritisch: Vitor Bruno komt met reactie