De strijd om de tweede plaats in de Serie A blijft onverminderd spannend. AS Roma won zondag voor eigen publiek met 2-1 van Udinese. Daardoor nam Roma de gewilde tweede plek weer over van stadgenoot Lazio, dat zaterdag met 1-0 had gewonnen van Sampdoria. De tweede plek geeft aan het eind van het seizoen recht op deelname aan de groepsfase van de Champions League.
Roma kwam nog wel achter. Stipe Perica zette Udinese na negentien minuten op 0-1. Op slag van rust maakte Radja Nainggolan gelijk. De Rode Duivel speelde zo weer een sleutelrol bij de Romeinen. Vassilis Torosidis zorgde halverwege de tweede helft voor 2-1. Beide doelpunten van Roma werden voorbereid door Francesco Totti.
Met nog twee wedstrijden te gaan is het verschil tussen beide Romeinse ploegen één punt. Komende zondag treffen Lazio en Roma elkaar in Stadio Olimpico. Nummer vier Napoli kan zich ook nog in de strijd om plek twee mengen, maar dan moet er maandag wel worden gewonnen van het gedegradeerde Cesena.
Scoreverloop:
0-1 (08') Stipe Perica
1-1 (45') Radja Nainggolan
2-1 (65') Vassilios Torosidis
Het doelpunt van Nainggolan
Deze knappe poging ging er jammer genoeg niet in
LEES OOK:
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit