Peter Maes wordt nadrukkelijk gelinkt aan een overstap naar KRC Genk, maar waarschijnlijk zal er na de laatste seizoensmatch van Sporting Lokeren duidelijkheid komen over zijn toekomst. Maes hoopt eerst een Europees ticket af te dwingen, maar dan moet zijn ploeg wel voorbij KV Mechelen.
"Ik denk dat er geen favoriet is", zegt de Lokeren-coach in
Het Laatste Nieuws. "KV Mechelen is heel sterk. Ze behaalden 27 op 30. De kwaliteit is er dit seizoen altijd geweest, maar de recente resultaten zorgen pas voor een echte boost. We weten dan ook weer vanuit ons recente verleden dat we genoeg kwaliteit hebben."
"Dat we kunnen omgaan met een situatie waarin iets moet, is een voorsprong die we hebben op KV Mechelen. Voor prijzen spelen zorgt toch voor een andere beleving. Daar hebben wij iets meer ervaring in."
LEES OOK:
Vanderbiest onder druk bij KV Mechelen: “Labiele omstandigheden”