Lionel Messi haalde sinds Nieuwjaar al meermaals zijn topvorm. Dat deed de topper extra deugd na een 'minder' 2014. Die uitstekende vorm mocht ook Bayern München de afgelopen weken ervaren. Messi gaat zo mogelijk de treble winnen met FC Barcelona, maar bij de Spaanse club maken ze zich wel grote zorgen.
Naar verluidt zijn Chelsea en Manchester City tuk op een toptransfer van Messi en in Engeland zijn ze vaak bereid om spelers te lokken met torenhoge salarissen. Barcelona vreest dat ook bij Messi, zo geeft vicevoorzitter Javier Faus toe.
"Een speler vergelijkt zich altijd met de netto bedragen in de Premier League of de Bundesliga", zegt de Barça-bestuurder in de Britse media. "We moeten onze salarissen fors verhogen om competitief te blijven. Dus inderdaad, we verliezen spelers enkel en alleen voor het geld."
LEES OOK:
Courtois deelt prikje uit aan Rodri na transfersoap