Play-Off I krijgt mogelijk de spannendste editie ooit sinds de oprichting van deze competitieformule. Drie ploegen strijden nog om de titel, maar RSC
Anderlecht lijkt op dit moment de beste papieren te hebben, ondanks hun derde plaats. Zij krijgen immers Standard en AA Gent nog in eigen huis.
Toch staat Gent op dit moment nog één punt voor in het klassement. De ploeg die nu alles wint, pakt waarschijnlijk de titel. Maar hoe moet het verder als de eerste en tweede, of eventueel ook de derde, met een gelijk aantal punten eindigen? Volgens
Het Nieuwsblad wordt er dan naar verschillende zaken gekeken.
Eerst wordt er gekeken naar het aantal overwinningen, dan naar het doelpuntensaldo, vervolgens ook nog naar het aantal gemaakte doelpunten. Mocht dit nog allemaal gelijk zijn, wordt er gekeken naar het aantal gemaakte doelpunten op verplaatsing en als laatste naar het aantal overwinningen op verplaatsing. Mochten deze criteria geen uitsluitsel brengen, dan volgen er testmatchen.
LEES OOK:
AA Gent ruikt bloed: "Begin van iets heel moois"