Zaterdag werd het gerucht verspreid dat Pep Guardiola een akkoord zou hebben met Manchester City. De Spaanse coach zou zo een einde maken aan een verblijf van twee jaar bij Bayern München. In de Engelse pers geeft journalist Guillem Balague, die het Spaanse en Engelse voetbal op de voet volgt, aan dat deze berichten niet waar zijn.
"Ik heb navraag gedaan bij beide clubs en het management van de trainer", zegt Balague. "Bij twee van de drie kwam er hetzelfde antwoord: onzin. Het is ook onzin. Er is helemaal niets: geen akkoord, geen gesprekken. Niets van dat alles."
Guardiola heeft bij Bayern nog een contract lopen tot 2016 en bij City is Manuel Pellegrini momenteel de T1. Die laatste zou vanwege de tegenvallende resultaten wel ontslagen kunnen worden.
LEES OOK:
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'