AA Gent moet vrijdagavond winnen van Charleroi om zo de druk bij
Anderlecht en
Club Brugge te leggen met oog op de topper van zondag. Maar de
Carolo's verslaan is geen gemakkelijke opdracht voor de
Buffalo's. Charleroi is namelijk de enige ploeg waar Vanhaezebrouck en zijn mannen nog niet van konden winnen dit seizoen.
Vanhaezebrouck blikte dan ook met het nodige respect vooruit. "Cijfers liegen nooit. Charleroi is een van de moeilijkste wedstrijden in deze Play-offs. Het is de enige ploeg waar we dit seizoen nog niet van gewonnen hebben. En het afdoen als een ‘accident de parcours’ is geen optie. Want in PO I verloren we er opnieuw tegen. Het is een wedstrijd die ons moeilijk ligt. De punten thuis houden wordt dan ook geen evidentie", klinkt het op de website van de club.
De trainer mist Raman en Depoitre en dus moet Pedersen de aanval dragen. "Hij is geen type Depoitre, maar onderschat hem niet. Hij won de voorbije match veel kopduels en is sterker dan iedereen denkt. Bovendien pikt hij de zaken goed op. Misschien zullen we Depoitre meer missen in onze thuiswedstrijden. Zeker tegen ploegen als Charleroi die vrij georganiseerd spelen. Dan kan je wel wat extra beukwerk gebruiken. Nu moet het iets verfijnder. Ach, ook de allergrootsten hebben geen beukers en kunnen muren ontmantelen."
LEES OOK:
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’