Coach Louis Van Gaal zal het weer mogen uitleggen aan de Engelse pers,
The Mancunians verloren voor de derde keer op rij, thuis tegen West Bromwich Albion. De ploeg van Fellaini ziet de concurrentie dichterbij komen en moet nog vol aan de bak tijdens de laatste wedstrijden van het seizoen.
Een paar weken geleden won United nog de stadsderby tegen City, nadien is het al kommer en kwel wat de klok slaagt. De nederlaag tegen Chelsea was misschien nog ingecalculeerd, dat waren de nederlagen tegen Everton en nu WBA niet. Manchester United kreeg kansen genoeg om de wedstrijd naar zich toe te trekken, maar onder meer een penalty van Van Persie werd gemist.
Fellaini stond negentig minuten in de basis, maar kon ook niet het verschil maken. Liverpool nadert tot op vier punten van United en kan dus best snel een einde maken aan zijn slechte reeks.
LEES OOK:
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd