In 'The Championship', de Engelse tweede klasse, is Bournemouth op de laatste speeldag verrassend kampioen geworden. De club heeft maar een stadion van 11.000 plaatsen maar toonde zich over 46 speeldagen sterker dan alle andere clubs.
Bournemouth won op de laatste speeldag met ruime 0-3 cijfers op het veld van Charlton. Bij de thuisploeg stonden onder meer Buyens, Vetokele en Bulot aan de aftrap. Het Middlesbrough van Jelle Vossen eindigde uiteindelijk op een vierde plek nadat het op de laatste speeldag niet verder kwam dan een 0-0 gelijkspel thuis tegen Brighton. De ploeg van Vossen neemt het nu op tegen Norwich, Brentford en Ipswich. De inzet is nog één ticket richting de Premier League.
Watford tenslotte verspeelde de titel door slechts gelijk te spelen, toch mogen zij samen met Bournemouth richting de hoogste Engelse afdeling.
LEES OOK:
Vossen gewaarschuwd voor Vormer-stunt: "Doe het vooral niet"