Cercle Brugge verloor afgelopen zondag met 3-1 op het veld van Lierse en is zo veroordeeld tot degradatie naar tweede klasse. Het seizoen van de
Vereniging zit er dus op, maar vakantie krijgen de spelers nog niet. Zo staan er enkele oefenwedstrijden gepland.
Op vrijdag was er een oefenpot met tweedeklasser KSV Roeselare, dat in de Proximus League op een elfde plaats was geëindigd. Roeselare begon het best aan de wedstrijd en kwam al snel op voorsprong. Maar Cercle knokte terug en via goals van Van Acker, Godee en Muzaqi stond het 1-3 voor bij rust.
Groen-Zwart leek de wedstrijd rustig te zullen uitspelen, maar dat was buiten Roeselare gerekend. De ploeg van trainer Franky Van der Elst boog de achterstand om in een 4-3 voorsprong. Daarna nam Cercle definitief de bovenhand. Dankzij Buysse en Smolders eindigde de wedstrijd op 4-5.
LEES OOK:
Cercle reageert na plotse wending in Brugs stadiondossier