Standard won zondag zeer verdiend van
Anderlecht. Imoh Ezekiel scoorde twee keer en gaf een assist, ook Mehdi Carcela kende een uitstekende eerste helft. Maar in hun schaduw speelde een andere aanvaller een dijk van een wedstrijd.
Zo was Igor De Camargo een sleutelpion in de aanvalspatronen van de
Rouches. "Het was een formidabele wedstrijd van De Camargo. Zeker als je weet wat hij allemaal heeft meegemaakt", verwees Peter Vandenbempt in
Extra Time naar de transferperikelen van afgelopen winter. "Dat moet toch moeilijk geweest zijn. De Camargo heeft daarom twee dagen niet willen trainen, maar nadien de knop omgedraaid als een echte prof. Het is fenomenaal dat hij dan dit niveau haalt. En hij hoort bij Ezekiel."
Jan Mulder vulde zijn collega aan: "Hij is het brein van deze ploeg." Volgens Filip Joos ging de verdediging van Anderlecht echter niet vrijuit. "De Camargo schrok er enkele keren van dat hij veel ruimte in zijn rug kreeg. Daar moet Anderlecht wel eens over nadenken, want dat gebeurde in de bekerfinale ook met De Sutter. Het is een patroon dat de diepe spits goed is tegen Anderlecht."
LEES OOK:
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen