Sint Tuiden-aanvaller Dolly Menga neemt het zondag met zijn club op tegen zijn eigenlijke werkgever Standard. De achttienjarige aanvaller was tegen Lierse SK nog trefzeker voor STVV. Hij hoopt dat ook tegen Standard te doen. Mocht hij scoren, dan zal hij niet juichen.
"Dat is normaal denk ik. Standard is de club die me uitleent, volgend jaar keer ik er gewoon terug", vertelde hij tegen
STVV TV. Menga zal wel zeer blij zijn mocht STVV drie punten pakken. "Het is hier dat ik mijn debuut echt maakte in eerste klasse. Ik heb dan ook geen spijt van mijn keuze voor STVV. Het is een warme club met een goede sfeer en goede supporters."
Menga speelde tot dusver vier competitieduels. Hij werd in de winterse transferperiode overgenomen van Standard. Afgelopen weekeinde maakte hij in het duel met Lierse SK zijn eerste treffer voor STVV.
LEES OOK:
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling