Bayern München-aanvaller Arjen Robben verloor woensdagavond met zijn werkgever van FC Basel in de Champions League. In Zwitserland werd het 1-0. De laatste tijd felbekritiseerde aanvaller vindt dat er een 'oorlog' tegen hem wordt gevoerd.
"Er zijn één of twee kranten die al twee maanden bezig zijn om een kleine oorlog tegen me te voeren. Het is iets persoonlijks. Ik wil niet iedereen over een kam scheren, maar ik vind het triest", vertelde Robben gefrustreerd tegen
Sport 1.
De 28-jarige vleugelaanvaller kreeg onder meer van Bayern-vicevoorzitter Frank Beckenbauer te horen dat hij een egoïst is. Jupp Heynckes, trainer van Bayern, nam het vervolgens op voor Robben.
"De situatie is heel moeilijk. Ik kom terug van een zware blessure, speelde drie wedstrijden en toen werd er weer uitgehaald. Net toen ik me goed begon te voelen, werd ik weer onderbroken", aldus Robben. "Daarover heb ik ook met de trainer gesproken, maar daar ga ik verder niets over zeggen."
LEES OOK:
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool