Milan Jovanovic was vorige week na de heenwedstrijd (1-0) tegen AZ kritisch voor zijn ploeg. Nu gelooft hij wel meer in de kansen van zijn club
Anderlecht. Toch blijft de Serviër achter zijn woorden staan. "AZ heeft geen betere spelers, maar ze spelen wel beter als team."
"Ik denk dat we drie goals gaan moeten scoren om ons te plaatsen", zegt Jovanovic aan de vooravond van het duel met AZ. "Ik hoop dat we snel scoren, dan kunnen we AZ direct bij de keel grijpen."
Jova blijft wel op zijn hoede voor de club uit Alkmaar. "AZ heeft geen betere spelers, maar ze spelen wel beter als team. Als ze in de aanval zijn, weet je niet meer wie hun verdedigers of aanvallers zijn."
Jovanovic blikte nog even kort terug op de heenwedstrijd. "Onze snelheid van uitvoering lag te laag. Gelukkig speelt
RSCA dit seizoen beter thuis dan uit. Hoe het komt, weet ik ook niet, ik stel het enkel vast."
Er was kritiek uit verschillende hoeken richting de aanvallers van de recordkampioen. Hen werd verweten dat ze niet genoeg meeverdedigden tegen AZ. "Ik weet het niet, ik heb de wedstrijd niet herbekeken", bekent Jovanovic. "De verdedigers van AZ kregen wel te veel tijd om een oplossing te zoeken, dus moeten we ze sneller onder druk zetten, zonder in te boeten aan frisheid voor doel", zette de Servische spits even zijn trainersbril op.
LEES OOK:
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’