Afgelopen weekend liet Lierse zich in de slotfase nog nekken en zag het zo twee mooie punten aan zich voorbijgaan. Woensdag staat er echter een belangrijkere match op het programma, weet ook doelman en aanvoerder: Eiji Kawashima.
"We hebben de jongste weken hard en goed werk verricht in de competitie, zodat we die match op Sint-Truiden zelf minder belangrijk hebben gemaakt", zegt Kawashima in
Gazet van Atnwerpen. Uiteindelijk pakten we toch ook nog een punt. Een billijk resultaat, vind ik. Wij scoren een lucky-goal en zij profiteren in de slotfase van enig concentratieverlies. Voor het overige was het een partij zonder al te veel kansen."
"Ik ben tevreden. Ik voel zelf ook aan dat het beter loopt dan vorig seizoen. Misschien had ik vorig seizoen meer aanpassing nodig. Ik heb de indruk nu veel meer vertrouwen uit te stralen. Dat geldt overigens niet enkel voor mezelf. De ganse groep straalt veel meer durf, lef en volwassenheid uit."
"De bekerfinale halen maakt een wereld van verschil. Voor mij is dit met stip de belangrijkste match sinds ik onder de lat sta bij Lierse. Hoeveel kansen zal ik krijgen om de bekerfinale te spelen? Daar moeten alle jongens trouwens morgen aan denken voor ze het veld opstappen."
"Het is de kans om je in de geschiedenisboeken van een land en club te schrijven. Dat Kawashima een heel degelijk seizoen speelde of Lierse tegen alle verwachtingen in zich weken voor het einde van de competitie van het behoud verzekerde, weet over enkele maanden haast niemand meer. Een prijs is wel blijvend", besluit de doelman.
LEES OOK:
Pandoering voor RSCA Futures, Sporting Hasselt viert