Zulte-Waregem trok aan het langste eind tegen Standard in een doelpuntenrijke wedstrijd, het werd 4-2 in het voordeel van de thuisploeg. Oefenmeester Francky Dury was uiteraard zeer te spreken over de prestatie van zijn jongens, maar relativeerde de zege sterk.
Zulte boekte een belangrijke overwinning. Westerlo zou nu al zijn resterende wedstrijden winnend moeten afsluiten om nog over
Essevee te springen. Dury was dan ook opgetogen na de verrassende overwinning. "We hebben een grote stap richting behoud gezet. We zitten al in een groeiperiode sinds Nieuwjaar en hebben getoond dat we veel zin hadden om een remonte in te zetten."
Standard kloppen net voor het einde van de reguliere competitie, het is niet elke ploeg gegeven. Dury is dan ook vol lof over zijn ploeg. "Op dit moment halen we het niveau van de ploegen uit de linkerkolom van het klassement. Bij de 4-2 kon het in principe nog spannend worden, maar we hebben nu al voldoende vertrouwen om een wedstrijd te bevriezen in de eindfase."
Toch stond Dury niet met een glimlach de camera’s te woord. Guy Namurois, de fysiektrainer van Standard, overleed deze middag immers op 51-jarige leeftijd aan een hartstilstand. "Het overschaduwt ook onze vreugde. Het is heel hard aangekomen in onze spelersgroep, er was geen enkele euforie in de kleedkamer. Dit toont nog maar eens hoe relatief een zege is."
Dury was persoonlijk erg aangedaan. Hij had zelf een goede band met Namurois. "Ik heb Guy leren kennen tijdens bijscholingen van de Pro Licence. Hij was een enorm vakbekwaam man en zijn overlijden betekent een heel groot verlies voor het
Belgisch voetbal en voor Standard in het bijzonder."