Villarreal-aanvaller Giuseppe Rossi verloor woensdagavond met zijn ploeggenoten van Bayern München. De topclub uit Duitsland won in Spanje het eerste duel in de groepsfase van de Champions League met 0-2.
"Het is Bayern, een goed team, wereldklasse", vertelde de Italiaanse aanvaller op de officiële website van de UEFA. "In de eerste helft deden we het goed, toen hebben ze maar een paar schoten op goal gehad. Maar in de tweede helft was het minder, we speelden niet zoals verwacht werd."
"De lof gaat uit naar de opponent, maar de groepsfase duurt nog even. We hebben nog vijf wedstrijden", vervolgde Rossi, die met Villarreal ook zal spelen tegen Manchester City en Napoli. "We zullen ons terugvechten. Dit is een groot podium en we hopen nog steeds dat we het hier goed kunnen doen."