KV Kortrijk-middenvelder Mohamed Messoudi was niet helemaal tevreden na afloop van het competitieduel met KV Mechelen. In Mechelen werd het 0-0, maar volgens Messoudi zat er meer in voor Kortrijk.
"Gezien de match zat er misschien iets meer in", zo begon Messoudi tegen
Sporza. "Zeker in de eerste helft hadden we het betere van het spel en hadden we ook enkele kansen."
Toch zag hij ook een pluspunt. "Door deze puntendeling is KV Mechelen wellicht uitgeteld voor Play-off I en dat is ook wel een goede zaak. Dat is weer een concurrent minder voor ons. We spelen nog vier keer thuis, dus wat Play-off I betreft hebben we ons lot in eigen handen. We moeten het zelf afmaken", vervolgde Messoudi zijn verhaal na afloop.
Kortrijk trad niet met meest voorkomende opstelling aan. "Dat enkele spelers rust kregen, is logisch. De beker is op dit moment een tikkeltje belangrijker. We hebben een goede uitgangspositie en willen absoluut de finale halen. We zijn er nog nooit zo dichtbij geweest. We mogen dat niet meer uit handen geven."
Messoudi vond het veld in Mechelen best goed. "Buiten die strook voor de hoofdtribune viel het goed mee. Hier kon best gevoetbald worden en dat was bij momenten ook te zien op het veld. Toch is het de vraag of het verantwoord is om de fans door zo'n weer naar het stadion te sturen", aldus de middenvelder.
LEES OOK:
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?