Beerschot AC-speler Dries Wuytens was na afloop van het duel met Zulte Waregem aangeslagen. Beerschot verloor met 1-0 van Zulte Waregem.
"Ik weet niet hoe het komt, maar we hadden het moeilijk", zei de twintigjarige verdediger op de website van Beerschot AC. "Als ik wist wat er mis ging, had ik het op het veld proberen op te lossen. Er was echter niet één zaak die verkeerd liep, maar meerdere."
Wuytens wil het duel dan ook zo snel mogelijk vergeten en zich richten op het aankomende duel met koploper
Anderlecht. "Dan moeten we er weer staan met het goede spel van tegen Kortrijk en Cercle. Heel jammer, want we waren de laatste wedstrijden goed bezig. Gelukkig zijn we thuis altijd beter, mede dank zij de steun van onze supporters", aldus de jongeling.