Beerschot AC-verdediger Peter Van der Heyden baalde woensdag na afloop van het duel met Zulte Waregem. De ploeg van trainer Francky Dury won met 1-0.
"Als je de kansen van Zulte-Waregem optelt, kan je hun overwinning verdiend noemen. We hebben a-typisch gespeeld door ons terug te trekken. Misschien zat er een deel onderschatting bij", vertelde Van der Heyden op de officiële website van Beerschot AC.
De verdediger begon op de bank en kwam in de tweede helft het veld in. Hij raakte afgeloen weekeinde in het duel met Cercle Brugge geblesseerd aan zijn hand, een gebroken ringvinger en een ingescheurde pink. "Dat ik op de bank startte was een maatregel uit voorzichtigheid. Toen ik erin kwam was het mijn bedoeling om de ploeg opnieuw te laten spelen zoals voordien. Helaas kwam de ommezwaai er pas na het doelpunt", aldus Van der Heyden.