Club Brugge KV lichtte maandag een optie in het contract van doelman Colin Coosemans. Hiermee wordt het contract van de jongeling, dat eind dit seizoen afliep, met twee seizoenen verlengd. Maandag tekende ook beloftenspits Jordan Botaka een contract voor 2,5 seizoenen bij
Blauw-Zwart.
De doelman van Club Brugge begon dit seizoen als nummer één onder de lat. Maar na enkele mindere tussenkomsten en met de komst van Bojan Jorgacevic moet Coosemans nu de strijd aangaan met Vladan Kujovic voor een plaatsje op de bank.
Met deze verlenging bevestigt
Blauw-Zwart het vertrouwen in de jongeling. Omdat Coosemans nog jong is, wil hij aan spelen toekomen en zou graag uitgeleend worden. Club wil hem hierin tegemoetkomen, maar pas volgend seizoen.
In 2010 werd Coosemans derde doelman van
Blauw-Zwart, na Stijn Stijnen en Geert De Vlieger. Door blessures van deze twee debuteerde hij in de Europese wedstrijd tegen Valencia CF. Enkele dagen later mocht hij aantreden tegen KAA Gent, waarmee hij zijn debuut maakte in de
Jupiler Pro League. De doelman kreeg de bijnaam
The Magnet.
LEES OOK:
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen