Jupiler Pro League-koploper
Anderlecht krijgt dinsdag in de midweekse speelronde AA Gent op bezoek. De ploeg van trainer Ariël Jacobs kan goede zaken doen bij winst. Anderlecht staat dan negen punten voor. Jacobs verwacht dat zijn spelers zeer gemotiveerd zijn voor het duel.
"Voor zulke matchen hebben de spelers geen extra motivatie nodig. Weten dat je eerste staat en speelt tegen een rechtstreekse titelconcurrent, dat is meer dan voldoende als motivatie", vertelde hij op de website van Anderlecht.
Gent morste de laatste duels punten, het haalde één op zes. "Maar daar ben ik niet mee bezig. Ik ben vooral blij dat het ons niet overkomt. En ik hoop dat dat zo blijft. We willen opnieuw de drie punten, net zoals altijd."
Jacobs heeft veel respect voor Gent. "Het is de verdienste van Gent dat het al enkele seizoenen helemaal bovenaan meedraait."
LEES OOK:
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut