Standard-trainer José Riga baalde zondagavond flink. Afgelopen week werd de club al door Lierse SK uitgeschakeld in de beker en zondag kwam het niet verder dan een 0-0 gelijkspel tegen Westerlo.
"We hebben gedaan wat we moesten doen om te winnen. Als die goal in de eerste helft niet afgekeurd wordt, krijgen we meer ruimte en wordt het een andere wedstrijd", zei Riga tegen
Sporza.
"Door de fel gewijzigde ploeg ontbrak het ons aan ervaring en automatismen op het veld. De laatste pass kwam er vaak niet uit. Bovendien vonden we zoals zo vaak een tegenstander op onze weg die vooral aan verdedigen dacht", vervolgde de trainer zijn verhaal.
Riga vond dat zijn spelers hard hadden gewerkt. "De wil was er wel, maar we konden gewoon niet beter. Dat we hier maar een punt pakken, is toch ontgoochelend."
LEES OOK:
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling