Manchester United krijg steeds meer concurrentie van Manchester City in de strijd om de grote prijzen. Volgens Nemanja Vidic, verdediger van United, zullen de titels uiteindelijk toch in de handen komen van
The Red Devils.
"Het is altijd goed om tegenstand te hebben, want het helpt ons om onszelf te verbeteren", vertelde Vidic aan
Daily Mail. "Maar men weet dat wij graag alle prijzen willen winnen en ik denk dat wij met United in Manchester dat elk jaar zal blijven doen."
"We zijn vol zelfvertrouwen. Er zijn een paar spelers die de manager (Sir Alex Ferguson, red.) helpen en we hebben een goede selectie, met een goede combinatie tussen ervaring en talent. We zijn nog volop in de titelstrijd en staan nu slechts drie punten achter Manchester City", aldus de dertigjarige verdediger.
Vidic kan overigens zelf niet bijdragen aan de mogelijke successen van Manchester United van dit seizoen. De Serviër raakte in de Champions League-wedstrijd met FC Basel op 7 december ernstig geblesseerd aan zijn knie. Zijn operatie verliep succesvol, maar hij zal zich moeten gaan richten op het volgende seizoen.
LEES OOK:
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen