Lierse moet woensdag op het veld van Standard Luik een 1-2 nederlaag goedmaken, wil het nog doorstoten in de beker. Milos Maric weet dat het niet gemakkelijk zal worden, maar zich onmiddellijk overgeven, daar denkt hij niet aan.
"Het wordt moeilijk, heel moeilijk zelfs", aldus de middenvelder. "Standard heeft een erg sterk team, zowel technisch als fysiek. Ik heb gehoord dat ze zaterdag tegen Beerschot goed waren (Standard won met 6-1), maar dat hebben we zelf ook mogen ondervinden in de heenwedstrijd."
De Serviër gelooft alsnog in de kansen van Lierse op één voorwaarde: "Als we snel een doelpunt kunnen maken, denk ik dat we nog kans maken. Een vroeg doelpunt kan het geluk doen keren. In voetbal weet je nooit wat er allemaal gebeurd."
Maric heeft inmiddels al wat ervaring. Bij het Griekse Olympiakos won hij al eens twee bekers en met AA Gent verloor hij de bekerfinale tegen
Anderlecht.