Anderlecht-middenvelder Guillaume Gillet is blij voor zijn ploegmaat MatÃas Suarez. Laatstgenoemde won woensdag de Gouden Schoen. De middenvelder van Anderlecht vindt dat Suarrz verdiend won.
"Matias is een exceptionele speler, een genie met de bal. In zes maanden tijd is hij helemaal ontploft", vertelde Gillet over de Argentijnse aanvaller tegen
Het Laatste Nieuws. "Ik vergelijk zijn stijl met die van Boussoufa. Bovendien speelde hij dit seizoen voor het eerst in zijn carrière op een constant niveau. Hij is niet voor niets de topschutter in de Europa League."
Gillet eindigde als vijfde in het klassement van de Gouden Schoen. Hij vond dat niet erg. "Dat is niet zo belangrijk", aldus de in Luik geboren speler. "Ik verlaat het Kursaal van Oostende zonder stress. Ik weet namelijk wat ik Anderlecht bijbreng. De club, de trainer en de supporters zijn tevreden over mijn prestaties."
LEES OOK:
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes