RSC
Anderlecht is volop bezig met het voorbereiden van het nieuwe seizoen. Zaterdagnamiddag spelen de troepen van Besnik Hasi een vriendschappelijk duel tegen Bergen, maar ze zullen daar geen beroep kunnen doen op enkele jongens.
Volgens
Het Laatste Nieuws en
Anderlecht Online liep Chancel Mbemba een blessure op aan de hamstring. Hij zou een tiental dagen buiten strijd zijn. Eerder blesseerde ook Fede Vico zich al in de wedstrijd tegen Oudenaarde. Het is nog niet bekend of hij tijdig fit zal geraken.
Er is wel goed nieuws voor Matias Suarez. De Argentijn keert terug uit blessure en zou mogelijk een half uur in actie komen tegen Bergen. Hij lijkt dus het begin van het nieuwe seizoen te halen. Vorig seizoen viel hij opnieuw uit met een knieblessure.
LEES OOK:
Plottwist Stroeykens: 'RSCA ontvangt opzienbarend transfervoorstel'