Arjen Robben was in de achtste finale wederom belangrijk voor Nederland. Toch ontstond er heel wat commotie rond de strafschop die hij meekreeg in de slotminuten. Robben gaf zelf toe dat hij een keertje dook tijdens de wedstrijd.
Er gingen stemmen op dat hij op basis van die uitspraken mogelijk vervolgd zou worden door de FIFA, maar volgens
De Morgen komt Nederland met de schrik vrij. De FIFA zal de zaak laten rusten. Vervolging na de wedstrijd gaat enkel op voor zware overtredingen die niet werden vastgesteld door de arbitrage.
"Schwalbes zien wij als FIFA niet graag. Onze refs zijn getraind om dit gedrag te bestraffen met een gele kaart. Wij doen een beroep op iedereen om Fair Play hoog te houdenâ€, aldus Delia Fischer van FIFA.
LEES OOK:
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino