Anthony Vanden Borre heeft een barst in het kuitbeen opgelopen en zal niet meer in actie komen op het
WK in Brazilië. Er wacht de rechtsback zo'n zes weken revalidatie, waardoor hij ook het begin van de Belgische competitie zal missen.
Vooral voor de Rode Duivels lijkt de blessure volgens de VN-lezers een serieuze aderlating. Op de vraag of de troepen van Marc Wilmots Vanden Borre zullen missen, antwoordde liefst 78 procent ja. De andere 22 procent gelooft niet dat de RSC
Anderlecht-speler vanuit zijn statuut als bankzitter veel zal gemist worden.
Voorlopig is de blessure voor Vanden Borre vooral een persoonlijk drama. Zolang Toby Alderweireld fit blijft en blijft presteren, is er op het veld geen groot probleem. Bovendien blijft Vanden Borre, toch een sfeermaker, in het basiskamp in Mogi das Cruzes.
LEES OOK:
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’