Giorgio Chiellini werd dinsdag gebeten door Luis Suarez. Het was al de derde keer in zijn carrière dat de Uruguyaan dat deed. Suarez werd voor vier maanden geschorst van competitievoetbal en mag negen interlands niet aantreden voor Uruguay.
Inmiddels heeft Chiellini gereageerd op de schorsing van Suarez. De Italiaanse verdediger deed dat op zijn website. "Ik voel geen woede, wraak of wat dan ook richting Suarez", klonk het. "Zijn actie gebeurde op het veld en moet op het veld blijven. Ik ben wel boos omdat we verloren hebben."
"Op dit moment ben ik met mijn gedachten bij LuÃs Suarez en zijn familie. Ik ben me er van bewust dat zij een moelijke periode doormaken. De straf is vrij fors en ik hoop voor hem dat hij op zijn minst bij de nationale ploeg mag blijven tijdens het toernooi. Ik weet zelf ook hoe het is om geschorst te zijn."