Divock Origi viel heel sterk in tegen de Zuid-Koreanen. De aanvaller toonde zich met een aantal flitsende acties en was ook betrokken bij de winning goal van Jan Vertonghen. "Ach, ik ben blij zo goed in te vallen en voor de ploeg ben ik blij dat alles goed gegaan is", zei Origi aan
Sporza.
"Of ik dan geen druk voel? Toch wel, wat positieve druk. Maar dat is normaal op zo'n toernooi. Ik wist van gisteren al dat ik niet zou starten. Ik ben gewoon blij dat ik speelminuten gekregen heb. Ik vond me beter in het spel dan de vorige wedstrijden."
"En Jans doelpunt komt er nadat ik had geschoten. Het was alsof ik zelf gescoord had. Dat ik niet startte? De coach hoeft me geen uitleg te verschaffen, hij weet dat ik er sta wanneer hij me nodig heeft. Ik denk dat je kan zien dat wij een tornooiploeg zijn want ons spel wordt beter."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer