Jan Vertonghen scoorde de winnende treffer tegen Zuid-Korea. Na een schot van Divock Origi was hij er als de kippen bij om het leer binnen te schuiven. "Het is een ongelooflijk moment om op het
WK te kunnen scoren als aanvoerder", zei Vertonghen bij
Sporza.
"Dat moment moet ik koesteren. Ik heb nog even tijd nodig om het helemaal te beseffen. Ik onderschep de bal en vraag hem terug aan Divock, maar hij gaat voor eigen succes. Gelukkig krijg ik hem toch nog. Als spits had ik hetzelfde gedaan. Het was een moeilijke bal om te geven."
"Ik was als een spits gevolgd. Ik denk dat Divock wel trots op me is. Er schoot van alles door mijn hoofd: ik kon stiften, kappen... maar ik ben heel zakelijk gebleven. Anders had de trainer me van het veld gehaald. Ik heb gewoon geprobeerd om in dat gaatje te schieten en dat is me geluk."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer