Frank Lampard mag dinsdagavond aantreden voor het al uitgeschakelde Engeland. Hij is immers kapitein van de Engelsen bij de partij tegen Costa Rica. Of het zijn laatste interland wordt, dat weet Lampard wel nog niet.
"Ik weet nog niet of ik stop", zei Lampard aan de
BBC. "Ik ga na het
WK naar huis en dan neem ik een beslissing. Dan neem ik ook een besluit of ik nog doorga met clubvoetbal. Dit is niet het goede moment om daarover te praten. Ik wil ook geen overhaaste beslissingen nemen."
Lampard kwam ook even terug op de woorden van Jose Mourinho, die hem later wel manager van Chelsea ziet worden. "Dat is mooi om te horen van hem. Hij heeft een grote invloed gehad op mijn loopbaan en de historie van de club. Ik weet nog niet wat ik ga doen na mijn loopbaan, maar ik zou graag bij Chelsea willen werken."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt