Net als alle andere eersteklassers is ook KRC Genk begonnen met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Limburgers presteerden vorig seizoen onder de maat en hopen dit jaar opnieuw bovenin mee te draaien. Grote
transfers deed de club nog niet, maar volgens trainer Emilio Ferrera is dat niet nodig.
"Onze belangrijkste aanwinsten zijn misschien wel Ilombe Mboyo, Benji De Ceulaer en Steeven Joseph-Monrose", haalt Ferrera aan. "Zij hebben vorig seizoen of weinig gespeeld of een vormcrisis gehad. Het zijn jongens die hun waarde hebben en die je niet zomaar aan de kant kan schuiven."
"Dit is een kwaliteitsvolle spelersgroep. Als je iemand gaat halen, moet het een meerwaarde zijn en dat is niet evident", benadrukt Ferrera in
Het Belang van Limburg. Bovendien kampt Genk ook met veel overbodige spelers. "31 spelers is te veel. Voor de spelers die naast de boot gaan vallen, is die situatie niet aangenaam. Zij zullen trouwens intern worden ingelicht over hun geringe speelkansen."
LEES OOK:
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’