Romelu Lukaku is de na de wedstrijd tegen Algerije kop van Jut voor vele criticasters. Hij bracht te weinig en zou geen waardige vervanger zijn voor Christian Benteke. Wel, iedereen lijkt dat gedoe rond Lukaku bij te zijn.
De poll op de website van VoetbalNieuws is duidelijk. "De kritiek op Lukaku is overdreven" klinkt het. Maar liefst 77 procent van de lezers vindt dat men moet stoppen met onze landgenoot openlijk aan te vallen. Ze geloven nog steeds in zijn potentieel en zijn nog niet vergeten wat hij in het verleden al toonde.
Hier en daar blijven stemmen opgaan dat Divock Origi moet starten in plaats van Lukaku. Het zal dus afwachten worden hoe Marc Wilmots over de situatie denkt. Die geeft zijn spelers nogal vaak het vertrouwen na een moeilijkere wedstrijd, zodat ze zich weer kunnen herpakken.
LEES OOK:
‘Fenerbahçe serveert Romelu Lukaku nu al af’