België won zaterdag in de slotfase van Tunesië. Invaller Dries Mertens prikte de winnende treffer tegen de touwen. "We hadden onze supporters meer willen bieden, maar tegen een ploeg als Tunesië was het moeilijk spelen", zei Jan Vertonghen aan
Sporza.
"Zij hebben naar hun kwaliteiten gespeeld: met een 5-3-2. Voor ons was het zoeken. We hadden veel balbezit, maar voorin vonden we moeilijk de vrije man. Daar moeten we wel eens over nadenken."
"De wedstrijd te veel vond ik het niet. Divock Origi heeft een sterke match gespeeld. Nu heeft hij kunnen proeven van dit niveau. Hopelijk valt de blessure van Romelu Lukaku mee, want hij is superbelangrijk voor het team. Laat ons hopen dat iedereen fit mee naar Brazilië kan."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer